Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H – IQ

H – IQ

Cilt alt bağ dokularını uyaran ve bazal tabakada çalışan Hexapeptitler  Dna’yı onarır; cildin dış etkenlerden ve genetik etkenlerden kaynaklı deformasyonlarının onarılmasına yardımcı olur. H – IQ ciltte sağladığı botoks etkisi ile kırışıklıkları tek seansta açar.

İÇERİK:

Mannitol : % 5 oranında Mannitol içerir. Antioksidan özelliği ile Hyalüronik asidin hücreler arasındaki nem tutulumunu maksimum seviyeye taşır.

Hyalüronik  Asit :  125 mg  %2.5 4 KD Hyalüronik Asit içermektedir. Bilinen en güçlü nem tutucudur.

ARGIRELINE : 6 doğal aminoasit ile formüle edilmiş yaşlanmayı önleyici peptitlerdir. Cilde botox etkisi vererek kırışıklıkların oluşmasını engeller, var olan çizgilerin görünümünü yok eder.

JUVELEVEN™ : Bilinen en güçlü Hexapeptittir. Dna’yı hasardan korur. Doğal onarım yollarını onararak broblastlarda yaşlanmayı durdurur. Dna’yı onararak cildin yaşını 12 yaş gençleştirir. Kerotinasitler ve melanositlerin % 95’e kadar Dna koruma etkisinin arttığı görülmüştür.

PHYSIOGENYL® : Sodyum PCA, Magnezyum PCA,  Çinko PCA, Manganez PCA içeren Physiogenyl, hücre yeniler, yüksek miktarda mineral ve vitamine sahiptir.

Soluble Collagen (Tip 1) :  Cildin elastikiyet kaybını onarırken kırışıklıkların doldurur ve açılmasına yardımcı olur.

Kullanım alanları:

Yüz, boyun, gıdı, dekolte bölgelerinde kullanıma uygundur.

Tedavi Protokolü:

Doktor kontrolünde ve doktorun tavsiye ettiği dozlarda cilt üzerinde kullanılır.

Genç ciltler – 1 seans

Genç yetişkin ciltler – 2 seans

Olgun ciltler – 3-4 seans

uygulanması tavsiye edilir.